Regulamin sklepu

Regulamin zakupów

1. Regulamin określa zasady korzystania z serwisu oraz inne sprawy porządkowe.
  Właścicielem sklepu jest firma Jur Kuc S.C. Wyszyńskiego 4-5, 73-110 Stargard, Nip: 854-17-36-952, Regon: 811072397
2. Nieznajomość niniejszego dokumentu nie jest podstawą reklamacji, która zostanie rozpatrzona negatywnie.

3. Ustanowienie dostępu do serwisu następuje poprzez rejestrację użytkownika za pomocą strony www, zgłoszenia telefonicznego lub drogą elektroniczną.

4. Dostęp przyznawany jest tylko i wyłącznie osobom, które reprezentują danego Kontrahenta i zabronione jest udzielanie dostępu osobom trzecim.

5. Niniejszy serwis ma na celu umożliwienie zapoznania się z ofertą firmy, wzajemnymi rozrachunkami oraz umożliwia złożenie zamówienia 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. (z wyłączeniem czasu potrzebnego do przeprowadzenia prac konserwacyjnych)

6. Złożenie zamówienia skutkuje wstępną rezerwacją zamówionego artykułu i nie jest równoznaczne z dokonaniem zakupu. Operator ma prawo skorygować zamówienie informując o tym fakcie Zamawiającego. Zamówienie realizowane są do 6 dni roboczych.


7. Z uwagi na specyfikę pakowania i wysyłki towaru - każde zamówienie jest traktowane osobno (nie istnieje pojęcie - "proszę dołożyć do poprzedniego zamówienia").

8. Wszelkie dane prezentowane przez serwis są przedstawiane w formie informacyjnej. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.

9. Zdjęcia oraz pozostałe elementy graficzne są własnością firmy Jur Kuc S.C. i zabrania się ich rozpowszechniania i użytkowania bez zgody ich właściciela.

11. Złożone zamówienie przekazywane jest do realizacji, ewentualne anulowanie zamówienia można dokonać tylko i wyłącznie drogą telefoniczną informując o tym fakcie handlowca.

12. Login i hasło są danymi POUFNYMI. Wszelkie zamówienia złożone w systemie za pośrednictwem osób trzecich za pomocą loginu i hasła będą również realizowane a reklamacje dotyczące tego faktu będą rozpatrywane NEGATYWNIE dlatego prosi się o odpowiednie przechowywanie otrzymanych danych oraz o nieudostępnianie ich osobom postronnym.

13. Operator w miarę możliwości i potrzeb będzie dążył do rozszerzenia informacji i usług udostępnianych za pośrednictwem tego serwisu. W związku z tym Operator zastrzega sobie prawo czasowego wyłączenia systemu bez wcześniejszej informacji.

14. Operator ma prawo do natychmiastowego zablokowania dostępu Użytkownika do systemu w przypadku naruszenia postanowień regulaminu przede wszystkim po stwierdzeniu udostępnienia swojego loginu i hasła osobom trzecim.

15. Operator zastrzega sobie prawo odmowy przydzielenia dostępu do serwisu bez konieczności podania przyczyny.

16. Akceptując regulamin, wyrażam zgodę na otrzymywanie w przyszłości newslettera, z którego w każdej chwili mogę zrezygnować oraz zapoznałem się ze wskazówkami dotyczącymi ochrony danych osobowych.

Od ponad 15 lat zajmujemy się branżą zabezpieczenia ładunków. Skorzystaj z naszego doświadczenia.
 
rabat pasy zawiesia
Szybki kontakt
Zadzwoń: 91 88 54 365
Napisz: sklep@pasy-zawiesia.pl
Szybki kontakt
 
Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.